Anasayfa » PANEL ÇİT » Panel Çit

Panel Çit

PANEL ÇİT

Panel çitte öncü kuruluş “Demirhan Tel Çit Sistemleri”.

“Demirhan Tel Çit Sistemleri” panel çitlerinizi, hem uzun süre kullanabilirsiniz hem de panel çitlerinizle, mekânlarınıza estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Panel çit sistemleri modern yapıların vazgeçilmez koruma ürünü olarak tasarlanmıştır.

Panel çitler; fabrikalara, okullara, sitelere ve daha birçok çevre güvenliği gerektiren mekâna kolaylıkla uygulanabilir. Panel çitler, estetik görünümü ile çevresine uyum sağlar ve hava katar. Birçok yükseklikte üretilen panel çitler standart genişliği ve kolay monte edilebilmeyi sağlayan aksesuarlarıyla bir bütün olarak her türlü mekâna uygulanabilir.

Çit sektöründe isteğe ve işlevine göre değişik panel çit malzeme ve uygulama şekilleri bulunmaktadır. Çit sistemleri galvaniz ve PVC kaplamalı olabilir. Bunun yanı sıra panel çitler, jiletli teller, dikenli teller, tel örgüler, panolu çelik hasırlar çit sistemlerinin değişik uygulama şekilleridir. Çitlerin montajında beton veya boru direkler kullanılabilir. Çit ile çevrilmek istenen alanın konumuna, özelliklerine ve isteğe göre değişik çit sistemlerinden seçim yapılabilir.

Single Panel Çit, Canfor Single Panel Çit, Sedafor Single Panel Çit, Canfor Double Panel Çit, Sedafor Double Panel Çit, Double Panel Çitve Dekosedafor Panel Çit olarak çeşitleri bulunan panel çitler;  Özel güvenlik bölgeleri, Spor kompleksleri, Özel Mülk ve araziler, Hava alanları ve okullar gibi mekânlara uygulanabilmektedirler.

Panel çitlerin Profil kalınlıkları 3.5mm ile 5mm arasında değişmektedir. Profil kalınlığı arttıkça güvenlik seviyesi de artmaktadır. Panel çitlerin fiyatları, kullanılacak malzeme seçimine ve işin uğraşı derecesine göre değişiklik göstermektedir.

Panel çit, genel olarak bina veya site etraflarına, güvenlik amacı ile uygulanan bir çit sistemidir. Güvenlik amacı ile kullanılmasının yanı sıra, uygulandığı mekana kattığı dekoratif görüntü uygulama alanını genişletmiş ve panel çitlerin popüleritesini arttırmıştır.

Panel çit, tüm bu avantajlarının yanı sıra uygulama maliyeti olarak da makul bir seçim olarak genel olarak tercih sebebi olmaktadır.

Panel çit sistemlerinde farklı renkler, ebatlar ve modeller söz konusudur. En çok kullanılan panel çit rengi yeşil olmakla birlikte, mavi ve beyaz da oldukça sık kullanılmaktadır.

Panel çit profil kalınlıkları 3.5mm ile 5mm arasında değişmektedir. Profil kalınlığı arttıkça güvenlik seviyesi de artmaktadır.

Hali hazırda Şekerpınar’daki fabrikamızda günlük ortalama 500 m2 panel çit üretimi yapmaktayız. Panel çit imalatının her aşaması fabrikamızda yapılmakta olup, uzman uygulama ekibimiz ile de aynı zamanda uygulama hizmeti de vermekteyiz.

Aşağıda panel çit uygulamalarından resimler mevcuttur. Her türlü panel çit ihtiyacınız için bizi hemen arayabilirsiniz.

GÜVENLİK AMAÇLI PANEL ÇİT

• 2.52 m aralıklarla, sıcak daldırma galvaniz üzerine  yeşil ya da istenilen renkte elektrostatik polyester boyalıdır.

• Dikilen kutu profil dikmelere, istenen yükseklikte sıcak daldırma  galvaniz üzeri yeşil yada istenilen renkte  elektrostatik polyester boyalı paneller metal klips ile monte  edilecektir. Profil direklerin üst taraflarına görselliği arttırmak amacı ile plastik şapka ilave edilir.

ÇİFT ÇUBUKLU (DOUBLE) PANEL ÇİT

• Double paneller galvaniz üzerine polyester boya olmak üzere 130 mikron kaplıdır.
• Douple paneller, boyasız olarak yalnız sıcak daldırma galvaniz olarakta uygulanabilir.

• İstenilen Ral rengine boyanabilir

• Standart yüksekliklerimiz 1.03 – 1,43 – 2,03 mt’dir. Dİğer ölçüler proje bazında üretilmektedir.

Panel Çit Ölçüleri

Panel çit 50*250 cm
Panel çit 75*250 cm
Panel çit 100*250 cm
Panel çit 120*250 cm
Panel çit 150*250 cm
Panel çit 200*250 cm

PANEL ÇİT ve SÜRGÜLÜ KAPI TEKNİK ŞARTNAMESİ (ÖRNEK)

1- Panel çit direkleri, direk üst kapakları ve panel bağlantı aparatları beyaz renkte olacaktır.

2- Panel boyutları 250X200cm, kullanılan tel kalınlığı 4,5mm, göz aralıkları 15X5cm

olacaktır.

3- Direk boyu en az 250cm, ebadı en az 60X60X1,5mm olacaktır.

4- Direklerin betona gömülecek uc kısımlarında ve 30 cm iç kısmında en az 10mm lik inşaat

demirinden en az 20cm lik çatal mevcut olacaktır.

5- Paneller üzerinde direnci arttırmak amacıyla en az 4 adet V büküm bulunacaktır.

6- Kapılar beyaz renk olacaktır. Kapılarda kullanılacak profil ebadı en az 60X60X1,5mm

olacaktır. Kapılar profil, ray, rulman, tekerlek vb. tüm aksamıyla teslim edilecektir.

200X300cm lik kapının üzerinde ayrıca personel kapısı olacaktır.

7- Tüm metal malzemeler sıcak daldırma galvaniz kaplanacak ve en az 100u kalınlığında

polyester fırın boya ile boyanmış olacaktır.

8- Boya renkleri beyaz RAL9010, kırmızı RAL3020, lacivert RAL5013 olacaktır.

9- 500 m2 panel çit(kırmızı),500 m2 panel çit (lacivert),200 m2 panel çit (beyaz),1 adet

sürgülü kapı(200*300 cm),1 adet sürgülü kapı (200*700 cm) alımıdır.

10-Teslim yeri: Malzemeler teknik şartnameye uygun ve eksiksiz olarak Ahmet Taner Kışlalı

Futbol Tesisine montajı yapılarak teslim edilecektir.

11-Teslim Süresi: Sözleşmenin yürürlüğe girmesinden itibaren 1 (bir) takvim günü içinde işe

başlanarak 15 (on beş) takvim günü içerisinde teknik şartnamede belirtilen şartlara uygun

olarak teslim edilecektir.

 

panel çit

 

 

panel_cit_panel_tel_cit_1 panel_cit_panel_tel_cit_panel-cit-5 panel_cit_panel_tel_cit_panel-cit-11             panel_cit_panel_tel_cit_panel-cit-163 panel_cit_panel_tel_cit_panel-cit-172 panel_cit_panel_tel_cit_panel-cit-178 panel_cit_panel_tel_cit_panel-cit-181 panel_cit_panel_tel_cit_panel-cit-189 panel_cit_panel_tel_cit_panel-cit-205 panel_cit_panel_tel_cit_panel-cit-238 panel_cit_panel_tel_cit_panel-cit-249 panel_cit_panel_tel_cit_panel-cit-268 panel_cit_panel_tel_cit_panel-cit-272 panel_cit_panel_tel_cit_panel-cit-280

6 comments

 1. Sayın yetkili 465m2 bir arsamız var arsamız üçgen biçiminde bir kenar tarafı dere.dere olan trafın duvarı yüksek tutulacak diğer taraflarla eşit olacak şekilde 1 veya 1,5 m duvar üzerine panel çit olacak bu şekilde kaba taslak panel çit fiyatı alma olasılığımız varmı ilgilenirseniz sevinirim.

 2. İyi Günler;
  evimin 30-35 metrelik tarafına panel çit yaptırmak istiyorum. yüksekliğinin max düzeyde olması gerekmektedir.Ayrıca panel çit yapılacak alan toprak ve eğimlidir. Ne şekilde yapabiliriz panel çitin beton üzerine yapılması art mıdır? Fiyatınız beton ve betonsuz olarak ne kadar olabilir? Panel çitin metrekare fiyatı nedir?

 3. Merhaba, Kazakistan’in Karaganda kentinde ulkemizin onemli sanayi kuruluslarindan birinin insaatinin yuklenicisiyiz. Tesisin prestij alani olan on cephenin yol sinirlarinda panel cit kullanabiliriz dusuncesindeyiz. Toplam 326 mt uzunlugundaki cephede uygulayacagimiz, betonarme parapet duvarin (h:50cm) uzerine direklerini monte ederek telli panel sinir duvarimizi olusturmak istiyoruz. Parapet duvar ile birlikte 3 mt yukseklige ulasmak istiyoruz. Tercih edecegimiz renk kodu, RAL 5014 tur. Bu ozelliklere dayali fiyat, tarafimizdan yapilacak teknik uygulama ve yurtdisi nakliye bilgisini olabildigince cabuk bildirmenizi rica ederim. Sayilarimla

 4. 1 metre yüksekliğide 35 metre panel çit istiyorum 5×15-4.5mm bana orduyo gönderirmisiniz kargo ücretiyle ne kadar tutuyo tüm malzemeleriçinde m2 kaç tl

 5. Selam,
  Sitemizde dört blok bulunmakta blokların etrafına panel çiti yaptırmak istiyorum. Uzunluk 200mt yüksekli 100cm yaklaşık konu ile alakalı dönüşünüzü rica ederim
  Adres::çayırova / kocaeli

 6. Mersin mut ta 1.20m yukseklikte 1030 metre uzunlugunda yabani hayvanlardan koruma amacli bahce koruma teli cektirmek istiyorum bilgi ve yardimlarinizi tica ediyorum.

Soru - Cevap Formu

Mail adresiniz paylaşılmaz.Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur. *

*