Anasayfa » BAHÇE ÇİTİ » Bahçe Çiti

Bahçe Çiti

Bahçe çiti imalatında “Demirhan Tel Çit Sistemleri” olarak sizlerleyiz. Alanındaki birimini bahçe çitine de yansıtan “Demirhan”,  bahçe çiti imalatında sektöründe öncü kuruluşlardan biri.

Bahçe çitleri çok eski zamanlardan itibaren kullanılmaktadır. İlk başlarda sınır belirleme amacıyla kullanılmaya başlanmıştır. Daha sonraları ise güvenlik amaçlı olarak kullanılmıştır. Bahçelere çeşitli hayvanlardan gelecek zararları ya da insanlardan gelecek zararları engellemek amacı ile kullanılmıştır. Günümüze geldiğimizde ise bahçe çitleri, güvenlik işlevinin yanı sıra, görünüm olarak da işlevsellik kazanmıştır.

Bahçelerimize estetik bir görüntü kazandırmak için de bahçe çitleri önemli bir işlev görmektedir.

Önceleri bahçelerimizi çevrelemek için taşlar kullanabilirdik. Şimdi ise birbirinden farklı renk ve modellerde bahçe çitleri mevcuttur.

Bahçe çitlerinde dikkat edilecek husus, yapılan çitin çevre ile uyumlu olmasıdır. Bu duruma dikkat ederek, bahçe çitinin hangi malzemeden olacağına karar vermek gerekmektedir.

Bahçe çitlerinin; tel, metal, plastik ve ahşap gibi çeşitleri bulunmaktadır. Kullanma amacımıza uygun olarak bahçe çiti malzemesine karar veririz.

Güvenlik amaçlı daha çok, tel veya metal malzeme kullanılır. Güvenliği arttırmak için, telin veya metal çitin arasına dikenli teller yerleştirilir. Yine çitlerin üzerinde kullanılan örgü teller tırmanmayı zorlaştırarak, güvenliği arttırır. Güvenliğin ön planda olduğu bir diğer bahçe çiti ise elektrikli tellerden oluşan metal çitlerdir.

Son zamanlarda ise estetik görünümlü ahşap bahçe çitleri ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Değişik model ve renk çeşitleriyle de bahçelere ayrı bir hava katan ahşap bahçe çitlerinin bakımı önem taşımaktadır.

Sizlerde bahçenizde güvenliği ve estetiği bir arada yaşamak istiyorsanız, “Demirhan” a gelin, istediğiniz bahçe çitine kavuşun.

Bahçe çiti ev ve apartman kenarlarına toprak veya beton zemin üzerine kolaylıkla uygulanabilmektedir. Ekonomik olması ise tercih sebebidir. Bahçe çitlerini ileride tekrardan söküp takabilmemizden dolayı daha çok tercih etmekteyiz. Montajı basit olan bu ürünlerin işçiliği de çok kolaydır.

Bahçenizin, apartmanınızın yada fabrikanızın etrafını çevirmek gibi bir düşüncede iseniz ve estetik bir görünümlü güvenlik sistemi arayışındaysanız akla gelebilecek en ekonomik çözüm bahçe çitidir.Bahçe çitinin diğer bir adı da panel çittir. Demirhan markalı Garden Panel Çit modelleri sizi en ekonomik ve kalıcı çözümlere götürecektir.

Bahçe çiti metrekare  üzerinden fiyatlandırılır. Çitlerin yükseklikleri sizin isteyeceğiniz ölçülerde olabilmektedir. Genellikle bahçe çitleri  yükseklikler 50cm,75 cm,100cm,120cm,150cm,170cm,200cm ve 240cm olarak üretilir. Bahçe çitlerinin uzunlukları standart olarak 250cm.dir.Kullanılan tel kalınlıkları ise 4.5mm,5mm.,6mm. gibi isteğe bağlıdır.

Bahçe çitlerini fabrika veya üretim tesislerinde vb. yerlerde depo alanı yapmak yada iç mekan bölmesi yapmak için de gayet pratik olarak kullanabiliriz. Sökülüp takılabilir olması dolayısıyla basit montaj yöntemleriyle istenilen depo sahası kurulabilir ve istenildiği zaman sökülüp yer değiştirilebilir.

Bahçe çiti tercih edilmesinin bir sebebi de estetik bir görüntüde olmasıdır. Günümüz ya bahçemizde yada işyerimizde geçer. Dolayısıyla görsel bir güvenlik sistemi insanlar için tercih nedenidir. Bahçe çitlerinde renk seçenekleri de mevcuttur. Genellikle RAL 6005 kodlu doğal yeşil renk kullanılan bahçe çitlerinde, siyah, beyaz, gri, galvaniz rengi en çok tercih edilen renklerdir.

Bahçe Çiti Modelleri

Bahçe çitlerinde daha süslü modellendirmelerde yapılabilmektedir. Lüx Garden Panel ve Delüx Garden modellerimiz istenilen şık görünümlere sahip modellerimizdir.

Tüm bahçe çitlerimizde kullandığımız kutu profil direklerimiz galvaniz profil üzeri fırın boyalıdır. Bu sayede ürünlerimiziz boya ömürleri çok daha uzun olmaktadır. Direklerimizde kullanılan flanşlar ve toprak zeminler için kullanılan gömmeli direk aparatları galvaniz profil üzeri fırın boyalı olup direklerimizin uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Kendi boya tesislerimizde boyadığımız bahçe çitleri en az 10 yıl boya garantilidir.

Bahçe Çiti Fiyatları

Bahçe çiti fiyatları, bahçenize uygulatmak istediğiniz bahçe çiti modeline göre değişiklik göstermektedir. Bahçe çiti fiyatlandırmasında bir diğer etken ise kullanılacak malzemelerin kalitesidir. Eğer bahçenizin etrafına çit uygulatmayı planlıyorsanız, bizi hemen arayın, müşteri destek birimimiz size en uygun bahçe çitini, en makul fiyatla sunsun. Aşağıda örnek bir bahçe çiti fiyatlandırması mevcuttur.

PANEL ÇİT FİYATLARI “30,50 TL İLE 60.00 TL M2”

UYGULAMALI PANEL ÇİT FİYATLARI “45 İLE 85 TL ARASINDADIR.

PANEL ÇİT İMALATI FİRMAMIZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.

panel çit fiyatları; metrajın yüksekliği , uygulanan  yer,  zeminin beton , toprak ve kademeli olması, ve istenilen özellikler doğrultusunda değişim göstermektedir.

Panel çit paneli                                                                   :   27.50TL / m2
Panel çit komple seti                                                        :   38.00TL / m2
Panel çit direği 60*60                                                       :   32.00TL / m
PANEL ÇİT UYGULAMA FİYATLARI:
Panel çit montajı 1 metrelik paneller                           :   20.00  TL/mtül
Panel çit montajı 1.5 m.lik                                              :   22.00 TL/mtül
Panel çit montajı 2.00 m.lik                                            : 24.00 TL/mtül
PANEL ÇİT AKSESUARLARI:
Çelik dübel 12 lik                                                              :      1.65 TL/Ad.
Profil kapağı                                                                      :      1.75 TL/Ad.
Profil kelepçesi                                                                :      1,90 TL/Ad.

 

21 comments

 1. 1,60M DÜZ BETON DİREK (9X9/9X7 CM EBATLI VE 8 DELİKLİ)
  “Ø2 MM ÇAPINDA PUNTA KAYNAKLI SICAK DALDIRMA GALVANİZLİ RULO  HALİNDE TEL

  alacağım ilgili ürünlerinizin vergilendirme hariç fiyatlarını gönderir misiniz..

 2. lütfen beni arar mısınız bahçemi panel çit yaptırmak istiyorum

 3. 100X245 cm panel çit fiyatı ve bodrumda montaj yapabilecek misiniz kapı fiyatını ve kilidi dahil ararsanız memnun olurum.

 4. BU BİR TEKLİF TALEBİDİR
  merhaba. firmanızca aşağıda özellikleri verilen malzemelerle ilgili tarafımıza teklif vermenizi talep ediyoruz.

  teklif malzemeleri galvanizli tel örgü, beton direk, gergi teli ve dikenli tel olmak üzere 4 kalmedir.

  direkler 15 cm taban genişliği olacak. kafes tel örgüler 3mm kalınkta ve 40×40 gözlü olacaklar. beton direkler üst başlıkları 3 delikli olacak. kafes tellerin yüksekliği 195 cm olacak. kafes tel kalvanizli olacak. gergi teli ise 3 sıra olacak.

  şimdiden teşekkür eder başarılarınızın devamını dileriz.

 5. Iyi gunler, bahcemin etrafi 78m. kisa betonla cevrili, bu betonun uzerine, 240 cm. yuksekligindeki single panel citlerinizden yaptirmak istiyorum. Asagi yukari bir fiyat ogrenebilirmiyim? (Direkler ve kullanilacak diger ekipmanlar dahil) Ayrica 2 adette kapi olacak. Iyi calismalar..

 6. iyi gönler 1 m yüksekliginde 250 m uyunluğunda baçe 7cm arlığınga 3mm kalınlğında galvaniz örgü tel fiyatlarını ve diğer ürünlerinizin fiyatlarını ala bilir miyim

 7. 25 m beton kuşak üzerine yaklaşık 160 cm yüksekiliğinde çit yaptırmak istiyorum , işçilik dahil fiyatı ne olur . cevap verirseniz sevinirim.

 8. 100m ye 50m dikdörtgen alan , 20 cm beton, üzeri 2 metre single panel çit , bir araç giriş kapısı bir normal kapı, bolu mengen ilçesinde yapılacak , her şey dahil fiyat teklifi gönderebilir misiniz,

 9. öncelikle hayırlı işler 8 bloklu olan sitemize panel çit yaptırmayı düşünüyoruz.toplamda 340 mt uzunluğunda bahçe duvarına sahip.340 mt olan duvarların üstüne 1.25 mt uzunluğunda panel çit yaptırırsak bize işçilik ve montaj dahil ne kadara mal olur. teşekkür

 10. Sehir disina nakliye yapabiliyormuyuz.

 11. Avcılar da 5000m2 düz arazi etrafına 2 m yükseklikte temelli beton perde duvar ve üzerine jiletli tel konulacak teklif gönderirseniz memnun oluruz feza aksoy

 12. feza aksoy FAX: 0216 4647178

 13. Şile merkezde toprak zemine15m.panel çit +1m.lik sürgülü kapı işçilik dahil tutarını lütfen… yükseklik:1m.

 14. merb ii günler 10000 metrekare bi arazim var ceviz yetiştiriciliği için çit çektirmek istiyorum üstüne de telüstüvane kurulumu ile siz bu şekilde bi faaliyet icra ediyormusunuz yapımı mümkünse ne kadar a mal olur şimdiden teşekkrler

 15. korkuteli yolu üzeri nebiler köyü mevkinde anayol üzeri teşhir yerimizde bahçe panel çit mödeli ve katolok gönderebilirseniz ürünleriniz sergilemek isteriz.saygılarımla .hayırlı işler dilerim

 16. iyi Günler, Ayaş’da 23×15 boyutlarında bir bahçem var, etrafını komple duvar ile çevirdim, sadece giriş kısmını boş bıraktım oraya 2 kanat şeklinde açılan bir kapı istiyorum geri kalan tüm duvarlara 1 metre yüksekliğinde panel çit yapılacak, kademe yok, düm düz duvar, toplam 73 metre panel çit ve 3 metre kapı yapılacak, bunların tamamını kaç paraya yaparsınız? Hayırlı işler

 17. slm ben tekirdag çerkezköyde ikametgah etmekteyim bu bölgeye hakim olarak bahçe cit işine atılmak için düşüncem vardır.sizler tarafından katolog, numune(küçük ebatlı)ve metre cinsinden bir fiyat gönderebilirmisiniz.saygılarımla

 18. BOLU ilinde bahçe teli işçiliği yapılır.İster malzemeli ister sadece işçilik.Arayın görüşelim.05368300908

 19. Yarın bodrumda Olacağım gündogandaki yazlığıma çit yaptırmak istiyorum Keşif hizmetiniz varmı

 20. 1- yüksekliği 1m olan, 22m 65cm uzunluğunda; yüksekliği 75 cm olan 32m 94cm uzunluğu panel çit yaptırmak istiyorum. ve ayrıca 3m 25 cm uzunluğunda 1m 50 cm yüksekliğinde sürgülü, ve sürgü içinden açılmalı 80 cm uzunluğunda kapı yaptıracağım. yerim Çanakkale ili çan ilçesinde. bizi aydınlatır mısınız? fiyatlarını söyleyebilir misiniz ayrıca siz montaj yapabiliyor musunuz? montaj dahil ve hariç fiyat verebilir misiniz? teşekkür ederim.

Soru - Cevap Formu

Mail adresiniz paylaşılmaz.Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur. *

*

ga('send', 'pageview');
Sohbeti Başlat
Merhaba 👋
nasıl yardımcı olabiliriz?